Bransoletka z zawieszkami – odzwierciedlenie stylu i modny dodatek w jednym

Charmsy, czyli zawieszki do bransoletek, są coraz częściej kupowanym elementem biżuteryjnym i to nie tylko wśród młodych dziewcząt, ale wśród kobiet w każdym wieku. Bransoletka z wymienialnymi charmsami ma bardzo ciekawą zaletę – daje możliwość zaprojektowania autorskiego dodatku biżuteryjnego. Wystarczy tylko dobrać przywieszki według własnych upodobań.

z3Bransoletka z zawieszkami otrzymaliśmy do testów od sklepu jubiler – jest to element codziennych i odświętnych stylizacji dający nieograniczone pole możliwości.

I tu tkwi największy atut tego dodatku – posiadając jedną uniwersalną srebrną lub złotą bransoletkę oraz zestaw różnorodnych zawieszek, możemy manipulować nimi w dowolny sposób tworząc unikatowe zestawy. Niektóre z nich wykorzystamy podczas imprez, inne nadadzą się do szkoły albo do pracy, jeszcze inne będą piękną ozdobą dłoni podczas odświętnych okazji. Modne zawieszki pojawiają się w sklepach z biżuterią w bardzo wielu wariantach – zdecydowanie jest w czym wybierać. Kolekcjonowanie zawieszek na różne okazje nie powinno też zanadto uszczuplić zawartości portfela – jest to drobny element biżuteryjny, który zazwyczaj kosztuje niewiele.

Bransoletka z zawieszkami to element biżuterii, który jest zawsze na czasie. Ciekawie dobrane charmsy mogą prezentować się na dłoni bardzo efektownie. Zawieszki dostępne są w niezliczonych formach i kształtach, począwszy od gwiazdek, serduszek, literek, poprzez wizerunki zwierząt i znaki zodiaku, aż po miniaturowe atrapy przedmiotów codziennego użytku. Spośród bardziej odświętnych zawieszek, dominują dyskretne kryształki oraz urokliwe kamienie ozdobne, półszlachetne lub szlachetne zamknięte w eleganckiej, srebrnej lub złotej oprawie. Zarówno typ bransolety, jak i zestaw charmsów, który do niej dobierzemy, zależy od naszego własnego stylu. Pamiętajmy, że ten element biżuteryjny nie zna ograniczeń, bez obawy możemy więc puścić wodze naszej fantazji.